3 червня 2013 року
Інформаційний бюлетень

Для діяльності з аутстафінгу та аутсорсингу необхідно отримати спеціальний дозвіл

20 травня 2013 року Кабінетом Міністрів України затверджено "Порядок видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця" (далі – "Порядок").

Згідно Порядку за отриманням дозволу повинні звертатись юридичні або фізичні особи - підприємці, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в іншого роботодавця на умовах трудового договору.

Дозвіл видається Державною службою зайнятості України (далі – "Держслужба") протягом 10 робочих днів з дати подачі документів на необмежений строк.

Видача, переоформлення та анулювання дозволу здійснюється на безоплатній основі.

Для отримання дозволу необхідно подати до Держслужби вичерпний перелік документів.

У видачі дозволу може бути відмовлено у випадку наявності заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, несплачених штрафів aбо з інших підстав, передбачених проектом Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця" під № 2118а від 23.05.2013 року (далі – "Законопроект").

Порядок набере чинності з дня набрання чинності Законопроектом.

На даний момент Законопроект знаходиться на розгляді у комітетах Верховної Ради України.Для отримання додаткової інформації звертайтесь, будь-ласка,
до партнера Олександра Падалки та старшого юриста Анни Чорноморець.

© Астерс 2013
Веб-сайт  |  Контакты