29 вересня 2010 року
Новини

Партнер Астерс Ігор Свечкар взяв участь у 14-й щорічній конференції з конкуренційного права

17-18 вересня 2010 року у Флоренції партнер Астерс Ігор Свечкар взяв участь у 14-й щорічній конференції з конкуренційного права. У заході брали участь юристи, які спеціалізуються у антимонопольному і конкуренційному праві, юрисконсульти, представники правоохоронних органів і вчені, професійна діяльність яких пов'язана з антимонопольним і торговим правом.

Щорічну конференцію з конкуренційного права було організовано Комітетом з антимонопольного права Міжнародної асоціації правників, за підтримки Європейського регіонального форуму Міжнародної асоціації правників. Цього року на конференції було обговорено актуальні питання матеріального і процесуального права у контексті розслідувань у справах про картельні змови, конкуренції з використанням Інтернет-ресурсів й антимонопольного регулювання.

Ігор Свечкар прокоментував: "Цього року до участі у конференції долучились найшановніші правники у галузі конкуренційного права і представники правоохоронних органів. Конференція надала учасникам блискучі можливості для обміну набутими знаннями, а також для розвитку мережі професійних контактів. Деякі з виступів були надзвичайно вражаючими, як наприклад, інтерв'ю з Бо Фестердорфом, колишнім Президентом Європейського суду першої інстанції, одним з тих фахівців, які зробили значний внесок у розвиток європейського конкуренційного права".

<< Попередня новина
© Астерс 2010
Веб-сайт  |  Контакти