1 жовтня 2010 року
Новини

Ярослав Петров представив Астерс на міжнародних конференціях, присвячених інвестиціям у гірничу галузь України і вирішенню спорів на теренах СНД

8 вересня 2010 року у Донецьку відбувся Міжнародний форум MININNG: "Інновації у вуглевидобувній промисловості", в якому взяв участь юрист Астерс Ярослав Петров. Надаючи юридичні консультації низці компаній у видобувній і металургійній галузях, Астерс використала можливість репрезентувати набуті знання і досвід учасникам форуму. Пан Петров прокоментував: "Участь і можливість виступити на цьому заході стали чудовою нагодою розповісти керівникам українських видобувних компаній про деякі аспекти залучення інвестицій у видобувну промисловість України, в основному з використанням структури публічно-приватного партнерства та первинних публічних пропозицій акцій (IPO). Особливо приємно, що така важлива подія відбулась у регіоні, де я народився".

Крім цього, Ярослав Петров представив Астерс на двох важливих заходах юридичного співтовариства, що проходили у Москві. 14 вересня 2010 відбулась конференція "Вирішення спорів. Перспективи Росії і країн СНД", організована Міжнародним відділом Американської асоціації правників. Астерс, як фірма, розташована у країні СНД, мала можливість поділитися з колегами своїм широким досвідом з тих актуальних юридичних питань, що обговорювались на конференції: судова допомога і виконавчі провадження, накладання стягнення за рахунок активів за кордоном, корпоративні рейдерські захоплення тощо.

15 вересня 2010 року у Москві пройшов семінар: "Арбітраж без правил. Зловживання тактичними прийомами при проведенні арбітражних розглядів", організований ICDR Young & International – молодіжною організацією Міжнародного центру вирішення спорів. Оскільки Астерс часто надає клієнтам допомогу у справах, пов'язаних з визнанням в Україні іноземних судових і арбітражних рішень, Ярослав Петров мав нагоду обговорити досвід фірми у галузі арбітражу з аудиторією.

<< Попередня новина Наступна новина >>
© Астерс 2010
Веб-сайт  |  Контакти