6 жовтня 2010 року
Новини

ЮФ "Астерс" долучилася до мережі "Біолегіс"

23-24 вересня 2010 року у Цюріху керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський представив фірму на засіданні міжнародної організації "Біолегіс" (Biolegis), мережі провідних незалежних європейських юридичних фірм, що надають послуги компаніям, діяльність яких пов'язана з медициною та біологією, зокрема, у питаннях корпоративних відносин, злиття і поглинання та інтелектуальної власності.

На черговому засіданні зібралися члени Біолегіс з метою розвитку мережевих контактів та обміну набутим досвідом і глибокими професійними знаннями з біотехнологій, фармацевтики, медичної техніки, інформаційних технологій та інших пов'язаних з науками про життя сфер права. Програмою заходу було передбачено презентації членів, обговорення питань розвитку бізнесу та обмін рекомендаціями. Запрошення приєднатись до мережі Олексій Дідковський отримав особисто від Андраса Сечкай, керуючого партнера провідної угорської юридичної фірми Szecskay Attorneys at Law. Членство Астерс було також підтримано іншим членом Біолегіс – німецькою фірмою SKW Schwarz Rechtsanwalte, представленою на засіданні Татьяною Шрьодер, з якою Астерс успішно співпрацювала у справах деяких німецьких клієнтів. На засіданні було ухвалено членство Астерс у Біолегіс.

Олексій Дідковський прокоментував: "Членство у Біолегіс надає Астерс унікальну можливість обмінюватись із фірмами-членами існуючим ноу-хау та провідним досвідом надання послуг у пов'язаних із науками про життя сферах, і надавати компаніям та інвесторам комплексні юридичні послуги на території усієї Європи".

Наступна новина >>
© Астерс 2010
Веб-сайт  |  Контакти