Пятый стипендиальный конкурс 2011 года | Asters
“Признание работы команды во всех видах банковских услуг является бесспорным”
Chambers Europe

Пятый стипендиальный конкурс 2011 года

09.12.2011

Нагороджено переможців П'ятого стипендіального конкурсу Юридичної фірми "Астерс"

8 грудня 2011 року в офісі юридичної фірми "Астерс" відбулася урочиста церемонія нагородження переможців П'ятого стипендіального конкурсу серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області.

Цього року було обрано 10 фіналістів з 25 студентів юридичних факультетів провідних вищих навчальних закладів України, зокрема, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Церемонія нагородження розпочалася промовою одного з засновників конкурсу, старшого партнера ЮФ "Астерс" Армена Хачатуряна. Конкурсантів також привітав голова Стипендіальної комісії Євген Порада та її члени Інеса Летич, Євген Кравцов та Іван Михальчук, юристи ЮФ "Астерс".

Вітаючи фіналістів конкурсу, Армен Хачатурян зазначив: "Астерс продовжує підтримувати традицію проведення конкурсу для студентів юридичних спеціальностей. Цього року ми відзначаємо ювілей Стипендіального конкурсу, оскільки він проводиться вже п'ятий рік поспіль і не втрачає своєї популярності серед студентів. Багато переможців конкурсу стали успішними юристами та тепер працюють в ЮФ "Астерс". Я впевнений, що стажування в нашій фірмі стане першою сходинкою у вашій подальшій успішній кар'єрі, та щиро зичу вам успіхів, витримки і цілеспрямованості на шляху до нових досягнень".

Як передбачається порядком проведення конкурсу, імена переможців були оголошені безпосередньо під час церемонії та вручення фіналістам дипломів і призів від офіційних партнерів Стипендіального конкурсу, компанії "ЛІГА:ЗАКОН" та щотижневої професійної газети "Юридична практика".

Відповідно до рішення Стипендіальної комісії переможцями цьогорічного конкурсу стали:

І місцеІрина Богданова, IV курс Національного університету "Києво-Могилянська Академія";

ІІ місце Павло Шовак, V курс Національного університету "Києво-Могилянська академія";

ІІІ місцеАндрій Жупанин, II курс магістратури Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Компанія "ЛІГА:ЗАКОН" надала пам'ятні призи фіналістам, а переможницю конкурсу Ірину Богданову нагородила системою ЛІГА:ЗАКОН ЮристПРОФ з безкоштовним піврічним абонентським обслуговуванням. Інформаційний спонсор конкурсу газета "Юридична практика" нагородила Ірину своєю річною підпискою.

ЮФ "Астерс" щиро вітає переможців та всіх учасників Стипендіального конкурсу та бажає наснаги, невичерпної енергій та, звісно, нових звершень. Ми пишаємося, що наш конкурс надав можливість учасникам застосувати набуті під час навчання теоретичні знання, проявити аналітичні та комунікативні здібності та вміння реалізовувати їх на практиці.

Нагадуємо, що кінцеві результати оцінювання відповідей фіналістів визначалися за загальною кількістю балів, отриманих за всі вирішені ними завдання. З більш детальною інформацією про кількість балів, набраних кожним учасником ІІ-го туру, можна ознайомитися на сайті ЮФ "Астерс".

Истории успеха

Константин Соляр, партнер
Константин Соляр, партнер

Какова Ваша история работы в Астерс и что вдохновляет Вас на профессиональное развитие?

Все истории