| Asters
“Признание работы команды во всех видах банковских услуг является бесспорным”
Chambers Europe

17.12.2009

Юридична фірма "Астерс" нагородила переможців III стипендіального конкурсу

15 грудня 2009 року о 17:30 год. в офісі юридичної фірми "Астерс" відбулася церемонія нагородження переможців Третього стипендіального конкурсу для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області. За умовами конкурсу переможців було оголошено безпосередньо під час церемонії, що зберегло інтригу серед учасників до моменту нагородження та вручення пам'ятних призів від ЮФ "Астерс".

У рівноправному змаганні перемогу здобули три конкурсанти:

Перше місцеОлексій Дем'яненко, студент IV курсу Академії адвокатури України

Друге місцеПавло Однокоз, студент ІІІ курсу Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Третє місцеСтаніслав Лобко, студент IV курсу Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Головною винагородою за перемогу у конкурсі є щомісячні стипендії у розмірі 1500 гривень за перше місце, 1000 гривень за друге місце та 500 гривень за третє місце, які надаватиме ЮФ "Астерс" переможцям в період з січня по червень 2010 року. Переможці, а також фіналісти конкурсу, отримують можливість проходження стажування у фірмі у вільний від навчання час з можливістю подальшого працевлаштування.

Окрім того, всі 10 фіналістів отримали пам'ятні призи від спеціального партнера конкурсу – компанії "ЛІГА:ЗАКОН", а учасника, який набрав найбільшу кількість балів у вирішенні задачі за допомогою комп'ютерних баз даних ЛІГА:ЗАКОН, студента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Тараса Вараву нагороджено системою ЛІГА:ЗАКОН ЮристПРОФ з безкоштовним абонентським обслуговуванням. Не оминули увагою фіналістів й інформаційні спонсори конкурсу – "Юр.Газета" та "Правовий тиждень". Всі фіналісти отримали від видань безкоштовну підписку.

У церемонії нагородження взяли участь партнери фірми Армен Хачатурян та Вадим Самойленко, адміністративний директор Тетяна Подобедова, члени стипендіальної комісії, до якої увійшли юристи ЮФ "Астерс" – Анна Пойзнер, Олексій Яценко, Костянтин Соляр та Євген Кравцов, представники ЗМІ та партнерів конкурсу.

Вітаючи фіналістів, Старший партнер ЮФ "Астерс" Армен Хачатурян зазначив: "Приємно відзначити, що Стипендіальний конкурс фірми, який став вже традиційним, і в цьому році пройшов з великим успіхом. Вітаю з цим і учасників, і організаторів. Вітаю всіх фіналістів, які зробили ще один міцний крок, що наблизив їх до професії, дозволив краще зрозуміти, в чому полягає юридична практика. Я впевнений, що надбаний за кілька тижнів конкурсу досвід та контакти слугуватимуть на користь кожного учасника довгий час. У вас всіх є ще час на виправлення недоліків та поглиблення переваг, що стали зрозумілішими завдяки конкурсу. Ніколи не зупиняйтесь, не припиняйте вчитись, самовдосконалюватись. Тільки це є запорукою вашого фахового успіху. Ми слідкуватимемо за вашим професійним життям і бажаємо, щоб воно було щасливим.."

Нагадаємо, що Стипендіальна комісія визначила переможців за результатами другого туру, під час якого оцінювались за бальною системою виконання конкурсантами трьох типів завдань: тестових завдань з права, спеціальних завдань на перевірку навичок роботи з базою даних інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" та захист ними рішення комплексної юридичної задачі. З результатами кожного з учасників другого туру можна ознайомитися у приєднаному документі.

Юридична фірма "Астерс" дякує всім учасникам за активну роботу над завданнями конкурсу та щиро вітає переможців!

Спеціальний партнер:

Інформаційні партнери:Истории успеха

Константин Соляр, партнер
Константин Соляр, партнер

Какова Ваша история работы в Астерс и что вдохновляет Вас на профессиональное развитие?

Все истории