“The team’s prominence in all types of banking mandates is unquestionable.”
Chambers Europe

VII Scholarship Contest 2013

03.04.2014

Визначено переможців Сьомого стипендіального конкурсу юридичної фірми "Астерс"

27 березня 2014 року в офісі юридичної фірми "Астерс" відбулася церемонія нагородження переможців Сьомого стипендіального конкурсу серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області.

Цього року було обрано 8 фіналістів з 20 студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, зокрема, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Національного університету "Києво-Могилянська академія", Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського університету права НАН України.

Відповідно до процедури проведення конкурсу, імена переможців були оголошені безпосередньо під час церемонії, тому інтрига зберігалася аж до моменту вручення всім фіналістам дипломів, пам'ятних сувенірів і призів від юридичної фірми "Астерс", а також від спеціального партнеру конкурсу – компанії "ЛІГА:ЗАКОН", яка нагородила призерів сертифікатами на використання системи ЛІГА:ЗАКОН ЮРИСТПРОФ з безкоштовним абонентським обслуговуванням.

Відповідно до рішення Стипендіальної комісії переможцями цьогорічного конкурсу стали:

І місцеІлля Черногоренко, студент V курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;

ІІ місцеАндрій Ізрайло, студент V курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;

ІІІ місцеОлена Митник, студентка ІV курсу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Астерс щиро вітає переможців і дякує їм за продемонстровані ґрунтовні підготовку і вміння захищати свої знання, бажає успіхів, наснаги, витримки і цілеспрямованості у нових звершеннях.

Нагадуємо, що кінцеві результати оцінювання відповідей фіналістів визначалися за загальною кількістю балів, отриманих на всіх етапах фінального раунду конкурсу. З більш детальною інформацією про кількість балів, набраних кожним учасником ІІ-го туру, можна ознайомитися на сайті юридичної фірми "Астерс".

Employee Stories

Constantin Solyar, Partner
Constantin Solyar, Partner

What is your story in Asters and what inspires your professional development?

All Stories