“The team’s prominence in all types of banking mandates is unquestionable.”
Chambers Europe

III Scholarship Contest 2009

05.10.2009

Applications for Asters' Third Scholarship Contest from law students of the City of Kyiv and Kyiv Region are closed

30 вересня 2009 року завершився прийом конкурсних робіт на здобуття стипендій в рамках Третього стипендіального конкурсу юридичної фірми "Астерс". Цього року на адресу фірми надіслано 20 робіт від студентів юридичних спеціальностей.

За результатами розгляду конкурсних робіт Стипендіальною комісією буде визначено 10 фіналістів І туру, чиї імена буде оголошено в кінці листопада 2009 року. Фіналісти будуть запрошені для участі у ІІ турі конкурсу.

Протягом ІІ туру члени Стипендіальної комісії оцінюватимуть за бальною системою виконання конкурсантами тестових завдань з права, спеціальних завдань на перевірку навичок роботи з базою даних інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" та захист ними рішення комплексної юридичної задачі. Тестові завдання та задачі складені на основі реальних клієнтських справ, що ведуться юристами ЮФ "Астерс".

Трьох переможців конкурсу буде визначено за результатами ІІ туру. За присуджені перші три місця, в період з січня по червень 2009 року, переможцям надаватимуться відповідні щомісячні стипендії від "Астерс" у розмірі:
І місце – 1500 гривень;
ІІ місце – 1000 гривень;
ІІІ місце – 500 гривень.

Спеціальними призами та стипендіями партнера конкурсу – веб-порталу "ЛІГА:ЗАКОН" будуть відзначені учасники за найкраще вирішення завдань за допомогою системи "ЛІГА:ЗАКОН".

Нагадаємо, що Стипендіальний конкурс ЮФ "Астерс" проводиться з метою стимулювання творчої і професійної ініціативи студентів у галузях господарського, банківського та фінансового права. За результатами конкурсу будуть визначені найбільш талановиті студенти, яких буде запрошено на стажування у фірмі у вільний від навчання час з можливістю подальшого працевлаштування.

Організатори дякують всім учасникам за активну участь та бажають успіху в змаганні!

Детальну інформацію про конкурс, а також список учасників І (заочного) туру змагання розміщено на веб-сайті юридичної фірми "Астерс".


Спеціальний партнер:

Інформаційні партнери:Employee Stories

Roman Kostenko, Partner
Roman Kostenko, Partner

What advice can you give to those fresh from college lawyers who would like to pursue a legal career?

All Stories